Sposoby na silniejszą erekcję

Opublikowany: Autor: admin
3961-6021-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj i podskakuj w miejsce jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby spowodować wyraźną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest z reguły zmęczony. Musi odpocząć. Zatem niesłychanie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest tania kamagra zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest ogromnie istotny.